Připravujeme

V této rubrice naleznete informace o připravovaných modelech a novinkách. Neustále pracujeme na vývoji nových modelů a rádi bychom Vám poskytli alespoň hrubý nástřel toho, co a kdy můžete očekávat.

Předpokládaný termín naskladnění vyprodaných produktů je polovina října 2022. Jedná se o většinu nákladních vozů, brejlovec se žlutým pruhem, brejlovec modrobílý, osobní vozy Y (zelenobílý, se služebním oddílem, najbrt) a nástupiště.

Předpokládaný termín naskladnění nových produktů proběhne ve dvou vlnách. Do konce října 2022 přidáme do nabídky 2 varianty brejlovce (ČD cargo a červený s šedou střechou) a osobní vůz Y červený s krémovým pruhem.

Zbylé produkty přidáme v průběhu listopadu (motoráčky Hydra červený s krémovým pruhem a najbrt, elektrická rychlíková lokomotiva, zelenobílý brejlovec...)

 

 

***

Všechny novinky budou představeny na výstavě Svět Kostek v Olomouci o víkendu 15. - 16.10.2022 (https://svet-kostek.cz/)

***

 

Určitě také potěší, že jsme navázali spolupráci s výrobcem samolepek, takže modely realistických železnic budou vypadat ještě mnohem lépe.

 

Poslední novinky:

21.6.2022 - Spací vůz k osobnímu vlaku 60197

16.6.2022 - Železniční přejezd

16.6.2022 - Železniční závory