Připravujeme

V této rubrice naleznete informace o připravovaných modelech a novinkách. Neustále pracujeme na vývoji nových modelů a rádi bychom Vám poskytli alespoň hrubý nástřel toho, co a kdy můžete očekávat.

Rádi bychom se s vámi podělili o plány, které máme na rok 2024. Tento rok nebudeme výrazně rozšiřovat nabídku, budeme se však soustředit na výrazné zkvalitnění produktů, formy prezentace produktů na našem webu, dojde k celkové revizi a vylepšení některých modelů... V kostce by Vás mělo čekat toto:

  • Samolepky - pracovní verze je již odzkoušená a nyní ladíme složení samolepkových archů, které budeme k jednotlivým modelům nabízet.
  • Brejlovci - dojde k celkové revizi lokomotivy, odstranění nejslabších míst modelu, jako je zpevnění lišty pod kabinou, vylepšení podvozků, zjemnění a přidání některých detailů... Všem zákazníkům, kteří si lokomotivu zakoupili, poskytneme potřebné dílky pro upgrade lokomotivy. 
  • Nový koncept některých lokomotiv - v reakci na přání některých zákazníků i rady našich nejbližších máme v plánu rozšířit nabídku o lokomotivy tzv. na "ruční pohon", které budou vhodné pro menší děti a které budou připraveny pro následnou motorizaci.
  • Zjednodušení orientace v nabídce - Zrevidujeme parametry našich produktů, zavedeme některé nové, aby lépe odrážely stav a náročnost našich modelů. Opouštíme koncept prodeje modelů z použitých dílků, které budou v modelech pouze v ojedinělých případech - pokud se nové dílky už nevyrábí a nejsou k sehnání... Takový model bude označen a seznam použitých dílků uveden v popisu modelu.
  • Lepší návody a fotografie - Po revizi všech našich modelů dojde i k přefocení návodů a našich produktů. Návody budou přehlednější, kvalitnější, budou lépe označeny i jednotlivé sáčky kostek.
  • A pár zajímavých nových modelů určitě také stihneme připravit ;)

Věříme, že Vás těmito změnami potěšíme. Čeká nás spousta práce, ale jsme přesvědčeni, že především pro vás - naše zákazníky - bude mít výsledek naší práce velkou přidanou hodnotu.

 

Naskladněné novinky v roce 2024:

Řídící vůz k osobnímu vlaku 60337

Nástupiště k setu 60337