Banán (E499) - zelenokrémový

4 900 Kč
Skladem (1 ks)

Elektrická lokomotiva Banán v zelenokrémovém provedení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svého času naše nejrychlejší a nejvýkonnější elektrická lokomotiva E499, přezdívaná Banán nebo Potkan. Stejně jako ve skutečnosti, i my jsme přizpůsobili provedení modelu tak, aby mohl tahat těžké rychlíky. Mašina je osazena dvěma motory a utáhne opravdu dlouhé vlaky. Limitem již tedy není výkon lokomotivy, ale pouze tíha vlaku ve vztahu k síle zapojení magnetických spřáhel.

Lokomotiva je zpracována s ohledem na nejjemnější detaily. Naší snahou je navrhovat vždy co nejvěrnější podobu modelu vůči skutečnosti. U tohoto modelu byla daň za věrné rozměry i detaily ta, že má na první pohled komplikovaný postup zapínání i výměny battery boxu (pozor, ten není součástí balení). Jak je patrné z fotografií, je potřeba odejmout podvozek i část, na které podvozek drží a pak teprve lze manipulovat s battery boxem. Věříme ale, že i přes to si najde model své fanoušky, určitě to za těch pár hodin jízdy na jedny baterie stojí. Upozorňujeme ale, že aby model správně fungoval, je potřeba jej ovládat BT ovladačem a to oběma sloty najednou. laicky řečeno, přidávat nebo ubírat výkon na slotu A i B zároveň.

Model je z 95 procent složený z nových kostek a zbylé použité jsou kvalitní nepoškozené dílky.

Produkt se prodává bez battery boxu a ovládání, tyto je možné použít z jiného setu anebo zakoupit pod kategorií Elektronika

Doplňkové parametry

Kategorie: Lokomotivy
Materiál: LEGO
Podíl nových dílů: 66 - 99 %
Návod: Návod v ceně
Typ koleček: C - pogumovaná kolečka
Šířka: 6 nopů
Elektronika: Vlakový motor 2x
Délka bez nárazníků: 34 nopů
Počet dílků: 859