Koleje 3D tisk

1 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Koleje vyrobené formou 3D tisku, odkaz na výrobce v popisu produktu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi bychom Vám představili výrobek, který pochází z dílny českého výrobce tištěných produktů. Jedná se o koleje vyrobené formou 3D tisku plně kompatibilní s kolejemi vyráběnými firmou LEGO. Kompletní nabídku kolejí, jejich ceník, dostupnost a spoustu obrázků najdete na odkazu zde.

Koleje mají tvary, které firma LEGO nevyrábí a které obrovským způsobem rozšíří možnosti vedení Vašich kolejišť. Sami jsme koleje testovali a byli jsme s nimi spokojení. 

Zpracování produktu je odlišné od kolejí firmy LEGO, neboť materiál není vstřikovaný do formy, ale postupně nanášen po vrstvách v 3D tiskárně. Kvalita jízdy je stejná jako na originálních kolejích a systém spojování je plně kompatibilní.

Koleje jsou výborně geometricky navrženy a dovolí Vám mnoho kombinací stavby kolejiště, například realistické vedení dvojkolejných tratí v oblouku, větší poloměr oblouku umožní hladký průjezd delších modelů, které pak v oblouku tolik nevybočují, výhybky a oblouky na sebe navazují, malé dílky nahradí flexi koleje pro dorovnání kolejiště...

Doplňkové parametry

Kategorie: Koleje
Materiál: 3D tisk
Podíl nových dílů: 100 % nové
Položka byla vyprodána…