Doprava

Způsob dopravy

Naše zboží expedujeme výhradně pomocí zásilkové služby Zásilkovna. Zboží posíláme po celé České a Slovenské republice do tří pracovních dnů od uskutečnění objednávky. V případě, že bychom některé dny neodesílali, např. z důvodu státního svátku apod., budeme Vás o tom předem informovat zde v sekci Doprava. O stavu odeslaného zboží budete informováni prostřednictvím notifikací přepravní společnosti Zásilkovna. 

Nabízíme dvě varianty doručování:

  • Zásilkovna Z point - levnější varianta, zákazník si zvolí výdejní místo a po doručení zboží na výdejní místo mu přijde notifikace s heslem pro vyzvednutí. Zboží je pak uložené na výdejním místě 7 dnů (během vánoční sezóny může být úl. doba dočasně zkrácena na 5 dní). Více informací naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/obcane/vyzvednuti-zasilky
  • Zásilkovna doručení na adresu - dražší varianta, zákazník si zvolí adresu, na kterou se bude zboží doručovat a Zásilkovna pak zajistí přepravu externím dopravcem.

V případě, že kupujete pouze elektronický obsah (návody), zvolte jako způsob dopravy ELEKTRONICKÉ DORUČENÍ DIGITÁLNÍHO OBSAHU (POUZE PRO OBJEDNÁVKY SAMOSTATNÝCH NÁVODŮ BEZ KOSTEK). Doručení elektronického obsahu je zdarma a odkazy pro stažení návodů Vám přijdou do Vaší emailové schránky. Tuto dopravu nevybírejte, pokud je součástí Vaší objednávky i hmotné zboží. V tomto případě zvolte přepravu pomocí Zásilkovny, i tak Vám samozřejmě  budou návody doručeny na Váš email, ale hmotné zboží musíme doručit přepravní společností.

Cena dopravy

Cena dopravy se odvíjí od zvoleného způsobu dopravy a cílové země doručení. Při nákupu nad 2000 Kč dáváme slevu na dopravu - na výdejní místo doručujeme pro obě země zcela zdarma a na adresu doručujeme levněji. Ceny přehledně zobrazují tyto tabulky:

Doručování pro Českou republiku:

Způsob doručení Nákup do 2000 Kč Nákup nad 2000 Kč
Zásilkovna Z point 70 Kč zdarma
Zásilkovna doručení na adresu 130 Kč 70 Kč

 

Doručování pro Slovenskou republiku:

Způsob doručení Nákup do 2000 Kč Nákup nad 2000 Kč
Zásilkovna Z point 90 Kč zdarma
Zásilkovna doručení na adresu 150 Kč 90 Kč